توکن‌سوزی ۳.۳۳ میلیون اتریوم

در ۲۱ ماه گذشته پس از هارد فورک لندن اتریوم، این شبکه شاهد نابودی بیش از ۳.۳۳ میلیون اتر به ارزش ۶.۱ میلیارد دلار بوده است. در حال حاضر، تقریباً ۳.۵۱ اتر در هر دقیقه سوزانده می‌شود. پلتفرم Opensea که از ۵ اوت ۲۰۲۱ به عنوان یک شرکت‌کننده برجسته در فرآیند توکن‌سوزی، به سوزاندن ۲۳۰,۰۵۰ ETH کمک کرده است.

 

بیش از ۶ میلیارد دلار ارزش از زمان EIP-1559 تخریب شده است

در ۵ اوت ۲۰۲۱، یک رویداد مهم در تاریخ اتریوم با اجرای پیشنهاد بهبود اتریوم (EIP) 1559 به عنوان بخشی از ارتقاء لندن رخ داد. از آن زمان ۶۶۰ روز گذشته است. تنها در سه ماه اول، بیش از ۷۰۰,۰۰۰ اتر سوزانده شد و زمینه را برای آنچه قرار بود پیش بیاید آماده کرد.

 

به سرعت تا پایان ماه می ۲۰۲۳، با استفاده از آخرین معیارهای توکن‌سوزی، EIP-1559 سوزاندن ۳.۳۳ میلیون اتریوم (ETH) با ارزش ۶.۱ میلیارد دلار را تقویت کرده است که منعکس‌کننده نرخ‌های فعلی مبادله اتر است. از زمان ارتقاء، نیروی محرکه اصلی پشت این سوختن در انتقال سنتی روزمره اتر نهفته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا