توکن‌سوزی ۱۰۰ میلیون توکن SWEAT

Sweat Economy، تیم پشت توکن SWEAT فاش کرد که یک پیشنهاد مدیریتی کاملاً جدید Web3 وجود دارد که هدف آن این است که جامعه بتواند در مورد توکن‌سوزی ۱۰۰ میلیون توکن بومی خود تصمیم بگیرد.

 

یک پیشنهاد حکومتی جدید می‌تواند منجر به سوزاندن ۱۰۰ میلیون توکن SWEAT شود

رای‌گیری قرار است در ۱۸ آپریل برگزار شود و به جامعه این اختیار را می‌دهد که نحوه برخورد با ۱۰۰ میلیون توکن SWEAT را تعیین کند. جامعه تصمیم خواهد گرفت که چه بخشی از آن باید به پاداش سهامداران بلندمدت اختصاص یابد و چه بخشی از آن سوزانده شود. نکته جالب این است که همه افرادی که دارای توکن‌ها هستند می‌توانند رای دهند.

 

اولگ فومنک، یکی از بنیانگذاران Sweat Economy، در این مورد گفت:

ما معتقدیم که همه باید بدون توجه به میزان توکن‌هایی که در اختیار دارند، دانششان در مورد مدیریت Web3 یا اتصال کیف پول، در جهت شرکت ما نظری داشته باشند. مکانیسم رای نوآورانه ما این را برای هر کسی آسان می‌کند که بتواند صدای خود را داشته باشد و در فرآیند تصمیم‌گیری مشارکت کند.

 

بر اساس بیانیه مطبوعاتی به اشتراک گذاشته شده، پنج فرقه با درصد مشخص خواهد شد: ۰٪، ۲۵٪، ۵۰٪، ۷۵٪، و ۱۰۰٪. در صورتی که نتیجه آن رای، تقسیم بخشی از وجوه باشد، پس از پنجره رای‌گیری، میانگین گرایش‌های انتخاب شده محاسبه می‌شود. کسانی که در برنامه برای یک دوره ۱۲ ماهه سهام دارند، مقدار متناسبی از توکن‌ها را از استخر ۱۰۰ میلیون توکنی دریافت خواهند کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا