زمان راه‌اندازی بایننس ژاپن

بایننس ژاپن پس از ژوئن ۲۰۲۳ ارائه خدمات را آغاز خواهد کرد زیرا مشتریان باید قبل از پیوستن به تأیید اعتبار بپردازند. بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، بایننس، قصد دارد پس از ژوئن سال جاری فعالیت خود را در بازار ژاپن آغاز کند. این نشان‌دهنده بازگشت این شرکت به سرزمین طلوع خورشید پس از خروج در سال ۲۰۱۸ به دلیل مسائل نظارتی است.

 

این زمانی است که بایننس ژاپن به طور رسمی راه‌اندازی می‌شود

صرافی بیت کوین ساکورا (SEBC) اعلام کرد که بایننس ژاپن پس از ژوئن ۲۰۲۳ ارائه خدمات و محصولات به مشتریان محلی را آغاز خواهد کرد. این غول ارز دیجیتال در نوامبر سال گذشته SEBC را با مبلغی نامشخص برای تقویت حضور خود در منطقه خریداری کرد.

 

ساکورا، یک صرافی که مستقیماً توسط آژانس خدمات مالی کشور (FSA) تنظیم می‌شود، تمام خدمات موجود را پس از ۳۱ می تا زمان افتتاح بایننس ژاپن متوقف می‌کند. به کاربران توصیه کرد که دارایی‌های خود را قبل از موعد مقرر پس بگیرند. کسانی که این کار را انجام ندهند، دارایی‌هایشان بر اساس نرخ از ۵ ژوئن به ین ژاپن تبدیل می‌شود.

 

مشتریانی که مایل به پیوستن به بایننس ژاپن هستند، باید مجدداً برای افتتاح حساب خود درخواست دهند و الزامات تأیید لازم را بگذرانند. این شرکت تحت رهبری CZ در سال ۲۰۱۸ پس از هشدار ناظران داخلی که بدون مجوز فعالیت می‌کرده است، از این کشور آسیایی خارج شد.

 

برخی شایعات حاکی از آن است که بایننس توسط FSA مورد اتهامات جنایی قرار گرفته است. با این وجود، Changpeng Zhao، مدیر عامل شرکت، این گمانه‌زنی را رد کرد و گفت که سازمانش در حال گفتگوهای سازنده با آژانس‌های مربوط است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا