پیش‌بینی قیمت بیت کوین ۲۵۰ هزار دلاری تیم درپر

تیم درپر، سرمایه‌گذار خطرپذیر، بازه زمانی پیش‌بینی شده خود را برای قیمت بیت کوین به ۲۵۰,۰۰۰ دلار تنظیم کرده است. درپر با حفظ یک چشم‌انداز خوش‌بینانه، همچنان انتظار دارد که بزرگترین ارز دیجیتال جهان به هدف قیمتی پیش‌بینی شده خود برسد، اما اذعان کرد که ممکن است کمی بیشتر طول بکشد.

 

پیش‌بینی قیمت بیت کوین ۲۵۰ هزار دلاری تیم درپر

 

تیم درپر، سرمایه‌گذار خطرپذیر، بازه زمانی پیش‌بینی شده را برای پیش‌بینی قیمت بیت کوین خود تنظیم کرده است. او روز جمعه در توییتی نوشت زمانی که قیمت بیت کوین ۴۰۰۰ دلار بود، پیش‌بینی کرد که ۶۰ برابر شده و به ۲۵۰,۰۰۰ دلار می‌رسد. با این حال، بیت کوین در ماه ژوئن زیر ۳۱,۰۰۰ دلار به پایان رسید.

 

او نوشت:

حدس می‌زنم باید کمی بیشتر صبر کنیم و افزود که ممکن است دو سال دیگر طول بکشد تا پیش‌بینی ۲۵۰ هزار دلاری او محقق شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا