اخبار قانون‌ گذاریاخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

مقررات سخت گیرانه‌تر برای استیبل کوین‌ها

یک کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) انتظار دارد که شاهد مقررات سختگیرانه تر در مورد استیبل کوین ها باشد. با این حال، جانت یلن، وزیر خزانه‌داری می‌گوید که استیبل کوین‌ها در حال حاضر تهدیدی واقعی برای ثبات مالی کشور نیستند.

 

کمیسیونر SEC در مقررات استیبل کوین

تنظیم استیبل کوین‌ها موضوع داغ این هفته پس از شکست Terra بود که باعث شد UST ارزش دلاری خود را از دست بدهد و LUNA تا نزدیک به صفر سقوط کند.

یک کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، هستر پیرس، روز پنجشنبه در جریان رویدادی که توسط اندیشکده سیاست انجمن نهادهای مالی و پولی رسمی مستقر در لندن برگزار شد، درباره مقررات ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

پیرس که در جامعه کریپتو به عنوان مادر رمزنگاری شناخته می شود، نشان داد که مقررات سخت گیرانه تر در مورد ارزهای دیجیتال، به ویژه استیبل کوین ها، ممکن است به زودی در راه باشد. از او نقل شده است که گفت:

جایی که ممکن است شاهد حرکت‌هایی در اطراف استیبل کوین‌ها باشیم، این منطقه‌ای است که بدیهی است این هفته توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

 

قانونگذاران با وزارت خزانه داری در مورد مقررات استیبل کوین همکاری خواهند کرد

قانونگذاران ایالات متحده بر نیاز فوری به مقررات استیبل کوین تاکید کرده اند. جانت یلن، وزیر خزانه داری، در شهادت خود در مقابل کمیته امور بانکی، مسکن و شهری سنا در این هفته تاکید کرد:

تصویب قانونی برای کنترل استیبل کوین های پرداخت برای کنگره مهم و ضروری است.

 

یلن همچنین در این هفته در کمیته خدمات مالی مجلس شهادت داد و برای استیبل کوین ها اظهار داشت:

من نمی توانم آن را در این مقیاس به عنوان یک تهدید واقعی برای ثبات مالی توصیف کنم، اما آنها به سرعت در حال رشد هستند و همان خطراتی را ارائه می دهند که ما قرن ها در ارتباط با عملکرد بانک ها می شناسیم.

 

هم شورای نظارت بر ثبات مالی (FSOC) و هم هیئت فدرال رزرو در مورد خطرات اجرای استیبل کوین که ثبات مالی کشور را تهدید می کند، هشدار داده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا