اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

همکاری Ticketmaster Entertainment با Flow

این هفته، Ticketmaster Entertainment فاش کرد که این شرکت به برگزارکنندگان رویداد این امکان را می‌دهد تا از طریق بلاکچین Flow، بلیت‌های توکن غیرمثلی (NFT) را ضرب کنند. نوامبر گذشته، Ticketmaster گفت که با Polygon کار می‌کند، اما از زمان Super Bowl LVI، غول فروش و توزیع بلیط با Flow توسط Dapper Labs شروع به کار کرد.

 

Ticketmaster با استفاده از فناوری Flow بیش از ۵ میلیون NFT ساخته است

در ۳۱ اوت ۲۰۲۲، گزارش sportsbusinessjournal.com به تفصیل توضیح داد که Ticketmaster به سازمان‌دهندگان رویداد اجازه می‌دهد تا NFT با استفاده از بلاک چین Flow صادر کنند. سازمان‌دهندگان می‌توانند NFT‌ها را قبل، در طول یا بعد از یک رویداد بسازند و می‌توانند بلیط‌ها را به عنوان یادگاری‌، دسترسی VIP و جایزه نیز ارائه کنند. این گزارش خاطرنشان می‌کند که آژانس فروش بلیط تاکنون ۵ میلیون NFT از طریق شبکه Flow ضرب کرده است.

 

مشتریانی که NFT صادر کرده‌اند شامل The Black Crowes، Apollo Theatre و Gavin DeGraw هستند. Ticketmaster در ابتدا گفت که از Polygon استفاده خواهد کرد اما در فوریه بزرگترین بازار بلیط جهان تصمیم گرفت از Flow برای بلیط‌های Super Bowl LVI NFT استفاده کند.

 

Flow در حال حاضر با NFL از طریق مشارکتی که برای NFL All Day NFT انجام داده است، کار می‌کند. علاوه بر این، Flow که توسط آزمایشگاه‌های Dapper اداره می‌شد، برای ساخت NBA Top Shot و NFT‌های UFC Strike نیز مورد استفاده قرار گرفت. علاوه بر این، شرکت‌کنندگان در بازی NFL می‌توانند بلیط‌های NFT صادرشده Flow را برای بیش از صد بازی از فصل ۲۰۲۲ دریافت کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا