تهدیدات برای تسلط دلار آمریکا عمدتاً داخلی است

بانک آمریکا هشدار داده است که تهدیدات کلیدی برای تسلط دلار آمریکا تا حد زیادی داخلی است، برخلاف رقابت با ارزهای دیگر، از جمله ارز بریکس. تحلیلگران بانک تاکید کردند حاشیه‌های مالی همراه با خطرات تعطیلی دولت یا حتی بدتر از آن نکول، همچنان در بحث سقف بدهی مطرح می‌شود.

 

بانک آمریکا در مورد تهدید سلطه دلار آمریکا

بنا بر گزارش‌ها، بانک آمریکا در یادداشتی، پنجشنبه اعلام کرد که علیرغم عناوین اخیر کاهش دلار، دلار آمریکا در خطر از دست دادن سلطه خود به این زودی‌ها نیست. با این حال، این بانک هشدار داد که دلار آمریکا در معرض خطر مسائل مالی داخلی است، مانند احتمال عدم تعهد ایالات متحده به تعهدات بدهی خود.

 

زیرا بیشتر نقش مسلط USD از ایستادن در مقابل TSY خزانه‌داری ایالات متحده در بازار خزانه‌داری، نکول‌های غافلگیرکننده از کاهش سقف بدهی است که جذابیت دلار را به‌عنوان ذخیره‌کننده ارزش به خطر می‌اندازد.

 

تحلیلگران بانک آمریکا توضیح دادند:

بنابراین، تهدیدات کلیدی برای نقش مسلط USD تا حد زیادی داخلی به نظر می رسد تا در رقابت با سایر ارزها.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا