اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار ماینینگ

تهدید تلاش‌های آمریکا برای تغییر آب و هوا

پس از آن که دفتر سیاست علم و فناوری ایالات متحده گزارشی را منتشر کرد که در آن می‌گوید سیاستمداران باید علیه استخراج کریپتو اقدام کنند، دولت بایدن در مورد عملیات استخراج ارز دیجیتال که بر تغییرات آب و هوایی تأثیر می‌گذارد، نگران است. نهاد دولت فدرال توصیه می‌کند که دولت بایدن باید تحقیقات بیشتری را در مورد مصرف برق ماینینگ انجام دهد و سیاست‌های عمومی را برای کل صنعت ماینینگ تدوین کند.

 

گزارش سیاست‌گذاری دفتر علم و فناوری ادعا می‌کند که باید کاری برای جلوگیری از آلودگی استخراج کریپتو انجام شود

به گفته دفتر سیاست علم و فناوری ایالات متحده (OSTP)، استخراج بیت کوین می تواند تلاش‌های دولت برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی را محدود کند. بر اساس گزارشی که بلومبرگ منتشر کرده است، سند OSTP ادعا می‌کند که عملیات استخراج کریپتو باعث آلودگی هوا، صدا و آب می‌شوند.

 

گزارش OSTP اعلام می‌کند که استخراج ارزهای دیجیتال می‌تواند مسائل زیست‌محیطی را برای جوامع محروم ایجاد کند. جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، به OSTP و چندین آژانس دیگر دستور داد تا در ماه مارس گذشته در مورد اثرات تولید ماینینگ کریپتو گزارش دهند.

 

 

گزارش OSTP که روز پنجشنبه منتشر شد، یکی از اولین مطالعاتی است که بایدن درباره آن دستور به تحقیق داده است. OSTP توصیه می‌کند که دولت ایالات متحده باید فوراً خط مشی عمومی ایجاد کند تا از آلودگی‌هایی که ادعا می‌شود مربوط به ماینینگ PoW است جلوگیری کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا