اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

ضربه رکود اقتصادی امسال به اقتصاد ایالات متحده

شرکت خدمات مالی Deloitte یک نظرسنجی از مدیران ارشد مالی (CFOs) انجام داده و دریافته است که تقریباً ۵۰ درصد از پاسخ‌دهندگان انتظار دارند که اقتصاد ایالات متحده در سال جاری در رکود باشد. علاوه بر این، ۳۹ درصد انتظار دارند که اقتصاد آمریکای شمالی تا پایان سال در یک دوره رکود تورمی قرار گیرد.

 

مدیران مالی در زمینه رکود و اقتصاد ایالات متحده

Deloitte، یکی از چهار شرکت بزرگ حسابداری، نتایج نظرسنجی CFO خود را برای سه ماهه سوم در اوایل این هفته منتشر کرد. در این نظرسنجی که بین ۱ و ۱۵ اوت انجام شد، ۱۱۲ مدیر ارشد مالی (CFOs) در سراسر ایالات متحده، کانادا و مکزیک شرکت کردند. Deloitte توضیح داد که آنها شرکت‌های بزرگ متنوعی را نمایندگی می‌کنند و خاطرنشان کرد که ۸۴ درصد از پاسخ دهندگان درآمدی بیش از ۱ میلیارد دلار و بیش از یک چهارم از شرکت‌ها درآمد سالانه بیش از ۱۰ میلیارد دلار دارند.

 

به گفته Deloitte:

چهل و شش درصد از مدیران مالی مورد بررسی انتظار دارند که اقتصاد آمریکای شمالی تا سال جدید دچار رکود شود!

 

این شرکت خدمات مالی به تفصیل توضیح داد که مدیران مالی در حال انجام اقدامات مختلفی برای آماده شدن برای رکود هستند، از جمله کاهش یا مدیریت دقیق هزینه‌های عملیاتی، کنترل تعداد کارکنان، محدود کردن استخدام و افزایش بهره‌وری.

 

علاوه بر این، تعدادی از مدیران مالی گفتند که مشتریان، خدمات و محصولات خود را ارزیابی می‌کنند تا فرصت‌هایی را شناسایی کنند و به سازمان‌های خود در برابر رکود کمک کنند. Deloitte همچنین یافت:

اندکی بیش از یک سوم مدیران مالی (۳۹ درصد) خاطرنشان کردند که انتظار دارند تا سال ۲۰۲۳ اقتصاد آمریکای شمالی در دوره رکود تورمی قرار گیرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا