اخبار آلت‌کوین‌ها

پیتر برانت، سقوط LUNA را پیش بینی کرد

به گفته پیتر برانت ، تاجر برجسته ارزهای دیجیتال، انفجار فاجعه‌بار یکی از بزرگترین پروژه‌های ارزهای دیجیتال بود.

شکل گیری آسان زمانی ظاهر می شود که یک قله (شانه) با یک قله قیمت بالاتر (سر) و سپس یک قله پایین تر دیگر دنبال شود. اگرچه معامله گران اغلب تمایل دارند اهمیت چنین الگوهای کلاسیکی را نادیده بگیرند، برانت متقاعد شده است که قدرت پیش بینی آن در طول فروپاشی LUNA به نمایش گذاشته شده است. این توکن که تنها دو ماه پیش ارزش خیره کننده ۴۲ میلیارد دلاری داشت، هفته گذشته به صفر سقوط کرد. استیبل کوین UST که به صورت پشت سر هم با LUNA کار می کند، میخ خود را از دست داد و کاربران خود را در گرد و غبار رها کرد. پس از اینکه گفته می شود میلیاردها دلار بیت کوین از ذخایر خود به منظور احیای میخ تزریق کرده است، UST پس از یک بهبود کوتاه مدت به پایین آمدن خود ادامه داد. دیروز به زیر ۰.۰۱ دلار سقوط کرد.

Do Kwon، یکی از بنیانگذاران بحث برانگیز Terra، یک طرح بازیابی جدید را منتشر کرده است که پیشنهاد می کند زنجیره را دوشاخه کنید تا کارها را از ابتدا شروع کنید. این طرح دیگر شامل استیبل کوین UST نمی شود. وام ادعا می کند که Terra بزرگتر از استیبل کوین شکست خورده است علیرغم این واقعیت که نقطه فروش اصلی پروژه بوده است. کوون شکست های خود را سه برابر می کند و درخواست های فزاینده برای رها کردن صنعت را نادیده می گیرد.

در همین حال، ناظران مالی در سرتاسر جهان پس از فاجعه Terra، استیبل کوین‌ها را به صفر می‌رسانند. بر اساس گزارش اخیر خبرگزاری کره جنوبی یونهاپ، تنظیم کننده های محلی از صرافی ها خواسته اند LUNA را از فهرست خارج کنند.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا