اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

Thevamanogari Manivel بی گناه است!

در اوایل سال جاری، CryptoCom، صرافی دارایی‌های دیجیتال، یک نبرد حقوقی را علیه یک زن ملبورنی به نام Thevamanogari Manivel به دلیل ناتوانی در بازگرداندن ۱۰.۵ میلیون دلاری که به اشتباه طی فرآیند بازپرداخت ۱۰۰ دلاری برای او ارسال شده بود، آغاز کرد. این شرکت از Thevamanogari Manivel می‌خواهد که وجوه خود را پس دهد، اما او قبلاً بخش قابل توجهی از پول را برای تأمین هزینه‌های زندگی مجلل خود خرج کرده است.

 

اشتباه ۱۰.۵ میلیون دلاری

Manivel اکنون نسبت به تمام اتهاماتی که توسط CryptoCom علیه او وضع شده است، پاسخ داده است. او ادعا کرد که شریک زندگی‌اش Jatinder Singh به او گفته است که پس از انجام یک معامله، ۱۰.۵ میلیون دلار از یک مسابقه در CryptoCom برنده شده است.

 

جلسه دادگاه اخیر نشان داد که حساب CryptoCom به نام Singh ثبت شده است، اما او از کارت بانکی Manivel برای خرید رمزارز استفاده کرده است. در نتیجه، صرافی بازپرداخت را به حساب بانکی مشترک المنافع Manivel منتقل کرد. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، صرافی قرار بود ۱۰۰ دلار برگرداند اما به اشتباه ۱۰.۵ میلیون دلار در ماه می ۲۰۲۱ به حساب Manivel ارسال کرد. با این حال، آنها این اشتباه را تا دسامبر کشف نکردند.

 

مانیول پس از تبدیل شدن به یک میلیونر یک شبه، وجوه را به حساب‌های مختلف منتقل کرد و تا فوریه ۲۰۲۲، یک خانه لوکس پنج خوابه به ارزش ۱.۳۵ میلیون دلار در Craigieburn، ملبورن خریداری کرد. او همچنین ۴ میلیون دلار را به یک حساب مالزیایی منتقل کرد و بقیه را برای وسایل نقلیه، وسایل هنری، هدایا و … استفاده کرد.

 

در جلسه استماع، سینگ ادعا کرد که از برنامه CryptoCom اطلاعیه‌ای در مورد برنده شدن یک مسابقه دریافت کرده است، از این رو وجوه را برنگرداند. با این حال، Michi Chan Fores، نماینده این شرکت گفت که هیچ اطلاعیه‌ای در مورد هیچ مسابقه‌ای منتشر نشده است.

 

Manivel و Singh بی‌گناه هستند

سینگ به اتهامات متعددی از جمله سرقت به دلیل برداشت وجوه از بانک مشترک المنافع متهم شده بود که ثابت شد بی‌گناه است. از سوی دیگر، Manivel از سه اتهام از جمله سرقت از بانک به دلیل برداشت پول و خرج درآمدهای مجرمانه، بی‌گناه دانسته شد. او همچنین نسبت به اتهام تلاش برای فرار از کشور پس از مراجعه CryptoCom به وی بی‌گناه شد.

 

مانیول در ماه مارس در فرودگاه ملبورن در راه رفتن به مالزی با ۱۱,۰۰۰ دلار پول نقد دستگیر شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا