هیچ کاربر کریپتوی بدون ولتی وجود ندارد

به گفته مایور کامات، مدیر محصول بایننس، در حالی که بلاکچین و امور مالی غیرمتمرکز اغلب به‌عنوان آینده‌ی امور مالی مطرح می‌شوند، وقتی کیف‌پول‌های ارز دیجیتالی که مانند فناوری مدرن کار می‌کنند، افراد بیشتری از استفاده از آن‌ها راحت می‌شوند. برای کامات، خریدار و دارنده اولیه بیت کوین، ساده کردن تجربه کاربری و کاهش اصطکاک برای کاربران فعلی برخی از مراحلی است که می‌تواند افراد بیشتری را به امور مالی غیرمتمرکز (defi) و Web3 برساند.

 

بلاکچین و امور مالی غیرمتمرکز برای کاربران روزمره آسان نیست

همچنین، در پاسخ‌های کتبی خود به سؤالات ارسال شده، مدیر اجرایی بایننس گفت که صنعت بلاکچین که دائماً در حال نوآوری است، اگر کیف پول‌های کریپتویی را ایجاد کند که با گزینه‌ها و انتخاب‌های بیشتر برای کاربران ما تعبیه شده باشد، کاربران بیشتری را جذب خواهد کرد.

 

علاوه بر اینکه کیف‌پول‌ها noob friendly می‌شوند، کامات، مدیر محصول سابق در غول فناوری گوگل، گفت که وقتی شرکت‌کنندگان در صنعت بیشتر از نظرات یا بازخوردهای کاربر استقبال کنند، کسب‌وکارشان نیز رشد خواهد کرد. کامات استدلال کرد که وقتی این اتفاق بیفتد کل صنعت نیز رشد خواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا