جهان به وضوح در حال دلارزدایی است

ران پل، نامزد سابق ریاست جمهوری آمریکا و نماینده سابق کنگره آمریکا، اظهار داشته است که رویدادهای ژئوپلیتیک اخیر باعث شده است که کشورها شروع به کنار گذاشتن دلار آمریکا کنند. پل اظهار داشت که تحقیر پول، دستکاری قیمت‌ها و تحریم‌ها علیه سایر کشورها باعث شده کشورهای دیگر از نگه داشتن دلار بترسند.

 

ران پل معتقد است دلارزدایی با سرعتی سریع در حال انجام است

ران پل، نامزد سابق ریاست جمهوری ایالات متحده و نماینده سابق کنگره ایالات متحده، در مورد چگونگی سرعت گرفتن دلارزدایی صحبت کرده است، حتی اگر نداند دلار آمریکا چه زمانی وضعیت ارز ذخیره خود را از دست می‌دهد.

 

در آخرین قسمت از The Ron Paul Liberty Report، پخش ویدئویی آنلاین خود، ران پل توضیح داد که کاهش جهانی در درصد ذخایر به دلار آمریکا ناشی از چندین شرایط است، از جمله جنگ‌های بی‌پایان آمریکا، تحریم‌ها، ووکیسم، نیهیلیسم و تخلفات خلاف قانون اساسی.

 

وی درباره عواقب این امر چنین اظهار داشت:

در حال حاضر شروع شده است. بیشتر و بیشتر ما یک سری کشورها داریم که حساب‌های بین‌المللی خود را با ارزهای خود معامله می‌کنند و دلار را نادیده می‌گیرند.

 

علاوه بر این، پل اعلام کرد که دولت ایالات متحده دستی در تقلب قیمت طلا دارد تا دلار را قوی‌تر نشان دهد و هیچ احترامی برای طلا قائل نیست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا