اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

چارچوب توسعه دارایی‌های دیجیتال کاخ سفید

کاخ سفید اکنون آنچه را که اولین چارچوب جامع خود برای توسعه مسئولانه دارایی‌های دیجیتالی می‌خواند، درست بیش از شش ماه پس از امضای فرمان اجرایی جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده در مورد همین موضوع، منتشر کرده است. با این حال، یکی از رهبران صنعت کریپتو از عدم وضوح و درک این فناوری در برگه اطلاعات کاخ سفید ابراز تاسف کرده است.

 

تقویت رهبری ایالات متحده در سیستم مالی جهانی

بیش از شش ماه پس از آن که جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، فرمان اجرایی (EO) را امضا کرد که در آن رویکرد چند جانبه دولت در قبال دارایی‌های دیجیتال تشریح شد، کاخ سفید، در ۱۶ سپتامبر، آنچه را که اولین چارچوب جامع برای توسعه دارایی‌های دیجیتال نامید، معرفی کرد.

 

کاخ سفید در توضیح تصمیم دولت بایدن برای انتشار این چارچوب گفت در حالی که ارزهای دیجیتال ممکن است پتانسیل تقویت رهبری ایالات متحده در سیستم مالی جهانی را داشته باشند، اما همچنان خطراتی را برای سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان ایجاد می‌کنند، همانطور که سقوط بازار ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد.

 

 

بنابراین، برای محافظت از میلیون‌ها نفر، از جمله ساکنان ایالات متحده که دارایی‌های دیجیتالی را به دست آورده‌اند، سازمان‌های دولتی ایالات متحده چارچوب‌هایی را ایجاد کرده‌اند که شش اولویت کلیدی شناسایی‌شده در EO را پیش می‌برد. شش اولویت کلیدی شناسایی شده در EO عبارتند از: حمایت از مصرف‌کننده و سرمایه‌گذار، ثبات مالی، مقابله با تامین مالی غیرقانونی، رهبری ایالات متحده در سیستم مالی جهانی، شمول مالی و نوآوری مسئولانه.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا