اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتال

زمستان وب ۳.۰ در راه است!

زمستان کریپتو فرا رسیده است. با سقوط بیش از ۷۰ درصدی بیت کوین (BTC) از بالاترین حد خود، همراه با اتریوم و هجوم مداوم اخبار مربوط به وجوه، شرکت‌ها و پروژه‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال در حال سقوط، واضح است که آخرین دور کریپتومانیا به پایان رسیده است. حتی شرکت‌های بزرگ GameFi مانند Axie Infinity و سکه AXS آن شاهد کاهش قیمت‌ها بوده‌اند. بدون جریان بی پایان پول جدید، تنها کسانی که مدل های تجاری پایدار دارند زنده می مانند.

 

با Karmaverse Zombie با روندی رو به جلو حرکت می کنیم

در این نوع بازار نزولی، GameFi با باد مخالف و احساسات منفی بی‌سابقه‌ای مواجه است، اما پروژه‌هایی با فرصت‌های جدید نیز وجود دارند.

 

با این حال، Yield Guild Games SEA (YGG SEA) هزاران بازیکن را از Axie Infinity به Karmaverse Zombie منتقل کرده است و سایر انجمن‌های پیشرو از جمله Path DAO ،Ola GG و Avacado نیز با استقرار و سرمایه‌گذاری اعتماد خود را به آینده پروژه نشان می‌دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا