اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

ارزش‌گذاری ۲۱Shares به ۲ میلیارد دلار رسید

۲۱Co، صادرکننده ETF کریپتو، شرکت مادر ۲۱Shares، اعلام کرده است که ۲۵ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری به رهبری مارشال ویس جمع‌آوری کرده است. پس از آخرین تزریق سرمایه، ارزش این شرکت در حال حاضر ۲ میلیارد دلار است. این شرکت همچنین گفت که ارزش‌گذاری این شرکت پس از این دریافت سرمایه، آن را به بزرگ‌ترین unicorn کریپتو سوئیس تبدیل کرده است.

 

تمرکز بر گسترش بازار و استخدام در میان سایر زمینه‌های کلیدی

دور تامین مالی که اولین دوره ۲۱Co در دو سال گذشته بود، همچنین شاهد مشارکت Collab+Curency، Quiet Ventures، ETFS Capital و Valor Equity Partners بود. در بیانیه این شرکت آمده است با این دور از تامین مالی، ۲۱Co به پیشبرد رشد سریع و هدفمند، گسترش بازار و جذب استعدادهای استراتژیک ادامه خواهد داد.

 

طبق گزارش‌ها، ۲۱Co سال ۲۰۲۱ را با نرخ درآمد ۹ رقمی به پایان رساند. حتی در دوران رکود بازار، گفته می‌شود که این شرکت شاهد جریان‌های ورودی پایدار بوده است. در طول سال گذشته، ۲۱Co دارایی‌های جدید خالص ۶۵۰ میلیون دلاری را ثبت کرد که دارایی‌های تحت مدیریت در نوامبر ۲۰۲۱ را به ۳ میلیارد دلار رساند.

 

زیرمجموعه آن، ۲۱Shares، همچنین چندین مدیر اجرایی را به کار گرفته است که وظیفه آنها کمک به گسترش این شرکت در کشورهای مختلف اروپایی و گسترش آن به خاورمیانه است. ناشر محصولات سرمایه‌گذاری مستقر در سوئیس اخیراً برنامه‌هایی را برای معرفی سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی به طبقه دارایی و در عین حال حفظ انطباق با الزامات نظارتی در مناطق مختلف نشان داده است.

 

در ماه می، ۲۱Shares با راه‌اندازی دو صندوق خصوصی که برای سرمایه‌گذاران معتبر در این کشور طراحی شده بود، وارد بازار ایالات متحده شد. این شرکت قبلاً با شرکت سرمایه‌گذاری ARK در تلاش برای راه‌اندازی یک ETF بیت کوین اسپات برای سرمایه‌گذاران ایالات متحده همکاری کرده بود که بعداً توسط SEC رد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا