ایالات متحده بدهی خود را نکول خواهد کرد

پیتر شیف اقتصاددان هشدار داده است که ایالات متحده تعهدات بدهی خود را نکول خواهد کرد. وی در ادامه تاکید کرد تمام اتفاقات بدی که می‌گویند اگر سقف بدهی را افزایش ندهیم، حتماً اتفاق می‌افتد زیرا سقف بدهی را بالا می‌بریم.

 

پیتر شیف در مورد نکول بدهی ایالات متحده

پیتر شیف، اقتصاددان و تحلیلگر طلا، روز دوشنبه در پادکستش هشدار داد که ایالات متحده تعهدات بدهی خود را نکول خواهد کرد و افزایش سقف بدهی عواقب مخربی خواهد داشت.

 

این اقتصاددان با اظهار نظر در مورد سیاستمدارانی که ادعا می‌کنند سقف بدهی ایالات متحده باید افزایش یابد چون صورت‌حساب‌هایمان را می‌پردازیم، استدلال کرد:

ما هرگز صورت‌حساب‌هایمان را نمی‌پردازیم! ما ۳۱.۷ تریلیون دلار بدهی داریم. این مبلغ ۳۱.۷ تریلیون دلار است که ما پرداخت نکرده ایم. ما به آنها پول ندادیم پول را قرض گرفتیم و ما می‌خواهیم به قرض گرفتن پول ادامه دهیم. هیچ کس نمی‌خواهد هیچ یک از این صورت حساب‌ها را بپردازد.

 

شیف هشدار داد:

فقط بحث زمان است بحث این نیست که این فقط یک سؤال است که چه زمانی! ما بدهی خود را نکول خواهیم کرد. تمام چیزهای بدی که آنها می‌گویند اگر سقف بدهی را افزایش ندهیم اتفاق می‌افتد، مطمئناً اتفاق می‌افتد زیرا ما سقف بدهی را افزایش می‌دهیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا