بدهی ملی آمریکا یک هرم مالی جهانی است

ویاچسلاو ولودین، رئیس دومای ایالتی روسیه، مجلس سفلی مجلس فدرال روسیه، اعلام کرد که بدهی‌های ایالات متحده به یک هرم مالی جهانی تبدیل شده است که هدف آن فریب سایر ملت‌ها و مردم است. ولودین همچنین توضیح داد که توانایی دولت ایالات متحده برای ارائه بدهی‌های خود در حال ضعیف شدن است و دلار آمریکا را تبدیل به یک ارز سمی می‌کند.

 

رئیس دومای دولتی روسیه از مدیریت بدهی آمریکا انتقاد کرد

ویاچسلاو ولودین، رئیس دومای دولتی روسیه، مدیریت دولت ایالات متحده در قبال بدهی ملی خود را مورد انتقاد قرار داد. روز جمعه، رئیس مجلس سفلی روسیه از وضعیت بدهی‌های مارپیچ آمریکا و اینکه چگونه دولت آمریکا در گذشته بیش از ۱۰۰ بار سقف بدهی را برداشته است، انتقاد کرد.

 

ولودین در کانال تلگرامی خود اعلام کرد:

همه اهرام مالی، همانطور که تاریخ نشان می‌دهد، دیر یا زود به شکست ختم می‌شوند. اما وضعیت فعلی متفاوت است. بدهی ملی ایالات متحده یک هرم مالی جهانی است که توسط واشینگتن برای فریب سایر کشورها و مردم ایجاد شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا