اقتصاد ایالات متحده به سمت سقوط می‌رود

رابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار پدر فقیر، معتقد است که اقتصاد ایالات متحده به سمت سقوط پیش می‌رود. او گفت امیدوارم اشتباه کرده باشم، اما این همان چیزی است که من معتقدم. این نویسنده معروف همچنین گفت که یک بیماری همه‌گیر مالی شروع شده و فساد زیاد است و توصیه خود را برای خرید طلا، نقره و بیت کوین تکرار کرد.

 

رابرت کیوساکی معتقد است که یک سقوط بزرگ در راه است

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، با هشدارهای بیشتری در مورد اقتصاد ایالات متحده بازگشته است. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

کیوساکی روز پنجشنبه در توییتی نوشت:

فساد زیاد است و رهبران فاسدند. خرید طلا، نقره و بیت کوین را پیشنهاد می‌کنم. همچنان بهترین بیمه در برابر فساد و بی‌کفایتی است.

 

کیوساکی بارها نگرانی‌های خود را در مورد فساد و بی‌کفایتی در دولت ایالات متحده و فدرال رزرو ابراز کرده است و بارها بر عدم اعتماد خود به آنها تأکید کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا