بحران بانکی ایالات متحده در حال گسترش است

یک استراتژیست در Swedbank، یک بانک سوئدی، هشدار داده است که بحران بانکی منطقه‌ای در ایالات متحده در حال گسترش است. پس از چندین فقره ورشکستگی بانکی، او تاکید کرد که بانک Pacwest ،Western Alliance Bank و First Horizon Bank همگی در معرض بحران مالی قرار گرفته‌اند.

 

Swedbank در مورد گسترش بحران بانکی ایالات متحده

Pär Magnusson، استراتژیست درآمد ثابت در Swedbank، یک بانک سوئدی مستقر در استکهلم، در مورد گسترش بحران بانکی ایالات متحده هشدار داده است.

 

وی گفته است:

بعد از اینکه Silicon Valley Bank ،Signature Bank ،First Republic Bank ،Pacwest Bank ،Western Alliance Bank ،and First Horizon Bank همگی در معرض بحران مالی قرار گرفتند، بازگرداندن اوضاع به قبل بسیار دشوار خواهد بود.

 

First Republic Bank هفته گذشته توسط رگولاتورها توقیف شد و بیشتر دارایی‌های آن به JPMorgan Chase فروخته شد. این بزرگترین ورشکستگی بانکی ایالات متحده از سال ۲۰۰۸ بود. بانک سیلیکون ولی و بانک سیگنچر در ماه مارس سقوط کردند. پس از توقیف First Republic Bank، سهام چندین بانک از جمله Pacwest و Western Alliance Bank سقوط کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا