ایالات متحده تعهدات بدهی خود را نکول می‌کند

جنت یلن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده تاکید کرده است که ایالات متحده می‌تواند تعهدات بدهی خود را در تاریخ ۱ ژوئن نکول کند. او تاکید کرد من فکر می‌کنم این ضرب‌الاجل سختی است. در همین حال، بانک سرمایه‌گذاری جهانی گلدمن ساکس تخمین زده است که مهلت واقعی برای نکول احتمالی ایالات متحده بیشتر شبیه به ۸-۹ ژوئن است.

 

یلن در مورد سقف بدهی آمریکا

جنت یلن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده، نگرانی خود را در مورد احتمال نکول احتمالی ایالات متحده در برنامه Meet the Press شبکه NBC در روز یکشنبه تکرار کرد.

 

او در پاسخ به سوالی در مورد ضرب‌الاجل اول ژوئن برای نکول احتمالی ایالات متحده، گفت:

من در آخرین نامه خود به کنگره اشاره کردم که انتظار داریم در اوایل ژوئن و احتمالاً در اول ژوئن قادر به پرداخت همه صورت‌حساب‌های خود نباشیم. و به به‌روزرسانی کنگره ادامه خواهم داد، اما مطمئناً ارزیابی خود را تغییر نداده ام. بنابراین من فکر می‌کنم این یک ضرب‌الاجل سخت است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا