هکر توییتر به زندان می‌افتد

یک شهروند بریتانیایی به دلیل نقش داشتن در هک توییتر از جمله دزدی حساب‌های شخصیت‌های سیاسی و تجاری ایالات متحده توسط دادگاه نیویورک به پنج سال زندان محکوم شد. این مرد همچنین مسئول سرقت مقادیر زیادی ارز دیجیتال در یک حمله SIM swap attack است.

 

هکر به دلیل نفوذ به حساب‌های توییتر مقامات و رهبران تجاری ایالات متحده به زندان می‌رود

یک تبعه بریتانیایی به دلیل دست داشتن در هک توییتر که حساب‌های سیاستمداران و بازرگانان برجسته آمریکایی را هدف قرار داده بود، به پنج سال زندان محکوم شد. این جنایات یکی از چندین جنایتی است که او به آن متهم شده است، از جمله سرقت ارزهای دیجیتال از قربانیان سایبری.

 

این حکم پس از آن صادر شد که جوزف جیمز اوکانر در ماه می در نیویورک به شرکت در تعدادی از طرح‌های آنلاین از جمله هک توییتر که منجر به جعل هویت باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، جو بایدن، رئیس‌جمهور، جف بزوس رئیس آمازون و بنیانگذار آمازون شد، اعتراف کرد. بلومبرگ گزارش داد، سرمایه‌گذار میلیاردر، وارن بافت، در میان دیگران، برای تبلیغ یک طرح بیت کوین استفاده شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا