زمان دلار آمریکا به پایان می‌رسد

جیم راجرز، سرمایه‌گذار کهنه‌کار که صندوق کوانتوم را با سرمایه‌گذار میلیاردر جورج سوروس بنیان‌گذاری کرد، می‌گوید که زمان دلار آمریکا به پایان می‌رسد زیرا کشورهای بیشتری به دنبال جایگزین‌هایی برای دلار آمریکا هستند. بسیاری از دوستان آمریکا در حال حرکت هستند و تلاش می‌کنند چیزی برای رقابت و در نهایت جایگزینی دلار آمریکا پیدا کنند. اتفاق خواهد افتاد. همیشه این اتفاق افتاده است.

 

زمان دلار آمریکا رو به پایان است

جیم راجرز، سرمایه‌گذار مشهور، در مصاحبه‌ای با اسپوتنیک که چهارشنبه منتشر شد، دلیل این را بیان کرد که چرا انتظار دارد دلار آمریکا جایگاه خود را به عنوان ارز ذخیره جهان از دست بدهد. راجرز شریک تجاری سابق جورج سوروس است که از بنیانگذاران صندوق کوانتوم و مدیریت صندوق سوروس بوده است.

 

بسیاری از دوستان آمریکا در حال حرکت هستند و تلاش می‌کنند چیزی برای رقابت و در نهایت جایگزینی دلار آمریکا پیدا کنند. این اتفاق خواهد افتاد.

 

از او نقل شده است که گفت:

زمان آمریکا رو به پایان است. زمان دلار آمریکا رو به پایان است.

 

او توضیح داد که سلطه دلار آمریکا به ناچار کاهش خواهد یافت زیرا بیش از ۱۵۰ سال است که هیچ ارزی در اوج نبوده است. وی با تاکید بر اینکه هیچ کس همیشه در اوج نبوده است، خاطرنشان کرد مردم از هر ارزی که باشد دور شده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا