SEC کل صنعت را وارد هرج و مرج کرد

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، از نقشی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصمیم گرفت در برابر صنعت ارزهای دیجیتال ایفا کند، انتقاد کرده است. پس از انتشار اسناد هینمن که بحث‌های داخلی موسسه را قبل از سخنرانی معروف هینمن توضیح می‌دهد، گارلینگ‌هاوس اظهار داشت که SEC فقدان شفافیت نظارتی را سلاح کرد و کل صنعت را در هرج و مرج قرار داد.

 

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، SEC را به واکنشی بیش از حد مجاز متهم کرد

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، به انتشار اخیر مجموعه‌ای از اسناد که بحث‌های داخلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را قبل از سخنرانی سال ۲۰۱۸ مدیر بخش مالی شرکت ویلیام هینمن نشان می‌دهد، واکنش نشان داده است.

 

این اسناد معمولاً به عنوان اسناد Hinman نامیده می‌شوند، تفاوت‌های داخلی و سردرگمی‌هایی را که آژانس در صلاحیت برخی توکن‌ها و ارزهای دیجیتال به‌عنوان اوراق بهادار با آن دست و پنجه نرم می‌کرد را نشان می‌دهد. به گفته استوارت آلدروتی Ripple CLO، هینمن برخی از توصیه‌های ارائه شده را نادیده گرفت و سخنرانی‌ای را انجام داد که از عوامل Howey جدا شده بود، شکاف‌های نظارتی را آشکار می‌کرد و نه تنها سردرگمی، بلکه آشفتگی بیشتری در بازار ایجاد می‌کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا