SEC باید حمله نظارتی به کریپتو را متوقف کند

قانونگذاران ایالات متحده از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خواسته اند تا حمله نظارتی خود به صنعت کریپتو را پس از حکم تاریخی پرونده SEC علیه ریپل در مورد XRP کنار بگذارد. یکی از نمایندگان کنگره توضیح داد SEC تصمیم گرفته است که با قوانین یا دستورالعمل‌های روشن ارتباط برقرار نکند، بلکه از طریق اقدامات اجرایی، اغلب زمان‌بندی شده سیاسی تنظیم کند.

 

نمایندگان کنگره از SEC می‌خواهند که قانونگذاری رمزارزها را از طریق اجرا متوقف کند

ریچی تورس، نماینده کنگره آمریکا روز سه‌شنبه نامه‌ای به گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد اینکه چگونه SEC باید رمزارزها را به دنبال حکم مهم در مورد پرونده SEC علیه ریپل در مورد XRP تنظیم کند، نوشت.

 

او گفت:

من می‌نویسم تا بپرسم آیا SEC قصد دارد با حماقت جنگ صلیبی کمیسیون علیه دارایی‌های کریپتو با توجه به آخرین تصمیم قاضی آنالیسا تورس از ناحیه جنوبی نیویورک کنار بیاید. نیازی به گفتن نیست که مقررات اجرایی روز وحشتناکی در دادگاه داشت.

 

این نماینده مجلس ادامه داد:

در یک نظر حقوقی برجسته، قاضی تورس با قاطعیت زیاده‌روی نظارتی SEC را رد کرد، که به‌طور بی‌توجهی همه دارایی‌های کریپتو به‌جز بیت کوین را به عنوان اوراق بهادار اعلام کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا