گزارش می‌گوید که دو کوان اکنون در صربستان است

یک گزارش جدید ادعا کرده است که دو کوان، مدیر عامل فراری آزمایشگاه Terraform، در حال حاضر در صربستان اقامت دارد. این گزارش می‌افزاید که دولت کره جنوبی با دولت صربستان در این زمینه تعامل کرده است. در همین حال، کوان سم بنکمن فراید و آلامدا ریسرچ را به سازماندهی رویدادهایی که منجر به Depeg سکه UST شد، متهم کرده است.

 

دو کوان در صربستان است

به گزارش نشریه آنلاین کره جنوبی Chosun، دو کوان، مدیر عامل آزمایشگاه Terraform که به اتهام ارائه اطلاعات نادرست به سرمایه‌گذاران تحت تعقیب است، در صربستان زندگی می‌کند. این گزارش می‌افزاید که وزارت دادگستری در سئول اکنون به دنبال کمک دولت صربستان برای بررسی این ادعاها است.

 

مقامات همچنین در حال بررسی این احتمال هستند که کسی در صربستان به کوان کمک می‌کند یا خیر.

 

بیشتر بدانید: دو کوان کیست؟

 

آخرین افشای محل اختفای کوان تنها چند ماه پس از آن صورت می‌گیرد که گزارش‌ها حاکی از آن بود که او در سنگاپور بوده است. با این حال، این گزارش‌ها بعداً توسط نیروی پلیس سنگاپور رد شد و همچنین سنگاپور قول داد به آژانس پلیس ملی کره (KNPA) در چارچوب قوانین داخلی و تعهدات بین‌المللی کمک کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا