دلیل رد پیشنهاد FTX توسط تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت، نماد پاپ و برنده ۱۲ جایزه گرمی، بنا به گزارش‌ها، پیشنهاد حمایت مالی ۱۰۰ میلیون دلاری از صرافی ارزهای دیجیتال FTX را که اکنون ورشکسته شده است، به دلیل نگرانی در مورد اوراق بهادار ثبت نشده رد کرد. تعدادی از طرفداران مشهور FTX در حال حاضر با شکایت دسته جمعی روبرو هستند، از جمله شکیل اونیل، تام برادی و لری دیوید.

 

چگونه تیلور سوئیفت از شراکت با FTX اجتناب کرد؟

تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه سرای مشهور که برنده ۱۲ جایزه گرمی از ۴۶ نامزدی شده است، طبق گزارش‌ها، در مورد صرافی ارزهای دیجیتال FTX که اکنون ورشکسته شده است، بررسی لازم را انجام داد و پیشنهاد حمایت از مدیر عامل سابق FTX، سم بنکمن فراید را رد کرد. FTX در نوامبر سال گذشته درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را داد.

 

آدام موسکوویتز، یکی از وکلای دادگستری در یکی از اپیزودهای پادکست Block’s Scoop فاش کرد که سوئیفت بر خلاف سایر سلبریتی‌ها، زمانی که SBF برای اسپانسری با او تماس گرفت، اقدام به مشورت با وکیل خود کرد.

 

مسکوویتز گفت:

تنها کسی که من پیدا کردم که با وکیلش صحبت کرد، تیلور سویفت بود.

 

در کشف ما، تیلور سوئیفت از آنها پرسید:

آیا می‌توانید به من بگویید که اینها اوراق بهادار ثبت نشده نیستند؟

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا