تولید بلاک‌های دش از سر گرفته می‌شود

پس از تجربه یک اختلال در هنگام تلاش برای ارتقاء بلاکچین دش، شبکه اکنون تولید بلاک را از سر گرفته است. تا زمان نگارش این مطلب، ۵۵۲ بلاک از زمان این حادثه تایید شده است. علیرغم قطعنامه onchain ارائه شده توسط Dash Core 19.1.0، افراد شکایت خود را در مورد استخراج در زنجیره متفاوت ابراز کرده اند.

 

با شروع مجدد تولید بلاک شبکه Dash، شکایات مطرح می‌شود

در ۲۲ می ۲۰۲۳، بلاکچین دش تولید بلاک را در بلاک ۱,۸۷۴,۸۷۹ زنجیره‌ای متوقف کرد. تا زمان نگارش، بلاک فعلی ۱,۸۷۵,۴۳۱ است. ساموئل وستریش، مدیر ارشد فناوری گروه دش کور، در ۲۳ می در ساعت ۱۱:۵۲ صبح به وقت شرقی در جمع مردم سخنرانی کرد.

 

وستریش در توییتی نوشت:

به به‌روزرسانی ۸۰ درصد از شبکه به نسخه ۱۹.۱.۰ نزدیک می‌شویم. قفل‌های زنجیره‌ای دوباره در حال شکل‌گیری هستند. به لطف پاسخ سریع صاحبان Masternode، شبکه Dash دوباره ثابت و پایدار است.

 

در حال حاضر، شبکه Dash دارای هش‌ریت اختصاصی تخمینی تقریباً ۳.۷۷ پتاهاش در ثانیه (PH/s) است. در روز سه‌شنبه، استخرهای پیشرو ماینینگ Dash Poolin ،Viabtc و F2pool بودند. با این حال، پس از اصلاح ۱۹.۱.۰، همه افراد از وضعیت راضی نبودند. دش (DASH) در حال حاضر با قیمت ۴۱.۸۳ دلار به ازای هر واحد معامله می شود که ۵.۴ درصد در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافته است.

 

یک نفر اظهار داشت که این حادثه به منزله یک عقبگرد بوده و منجر به هزینه‌های زیادی برای ماینرهای Prohashing شده است. این فرد گفت که دش مانند بیت کوین تغییرناپذیر نیست و او در حال بررسی ادامه استفاده یا استخراج از دش به هر طریقی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا