قیمت اتریوم به زیر ۱۸۰۰ دلار سقوط کرد

فیمت اتریوم در ۱۷ می کاهش یافت و از سطح ۱۸۰۰ دلار خارج شد، زیرا عدم اطمینان بازار در بحبوحه بحران سقف بدهی در ایالات متحده همچنان بالا بود. کنگره همچنان به مذاکره درباره شرایط افزایش احتمالی تا حد مجاز ادامه می‌دهد، قبل از اینکه پول دولت ایالات متحده در اول ژوئن تمام شود.

 

قیمت اتریوم

علاوه بر بیت کوین، اتریوم (ETH) نیز روند کاهشی داشت و امروز به زیر سطح ۱۸۰۰ دلار سقوط کرد. به دنبال بالاترین قیمت ۱۸۳۵.۵۵ دلار در روز سه‌شنبه، ETH/USD به پایین‌ترین سطح روزانه ۱۷۹۲.۰۸ دلار در اوایل روز سقوط کرد.

 

در نتیجه افت قیمت امروز، اتریوم به کف بلندمدت ۱۷۹۰ دلار نزدیک شد، جایی که قیمت در هفته گذشته به آن کاهش یافته است. مشابه بیت کوین، RSI در اینجا نیز به یک طبقه خودش نزدیک‌تر می‌شود، که در این مثال در نقطه ۴۱.۰۰ است.

 

قیمت که در حال حاضر در سطح ۴۱.۹۷ قرار دارد، نتوانست از ناحیه مقاومت ۴۷.۰۰ عبور کند که منجر به افت قیمت امروز شد. شانس خوبی وجود دارد که ETH بتواند در روزهای آینده مسیر خود را تغییر دهد و کف آن در ۴۱.۰۰ ثابت بماند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا