قیمت بیت کوین افزایش میابد

پس از یک هفته متلاطم و بدون جهت، بازار کریپتو بالاخره به نقطه عطفی می‌رسد و بیت کوین کمی بالا می‌رود.

 

بالا رفتن بیت کوین ورودی

بازار خرسی بی وقفه بوده است. حرکت صعودی اندک هفته گذشته متوقف شد. در بیشتر موارد، اقدام قیمت در میان اخبار خوب و بد بوده است. نهنگ ها در خواب زمستانی هستند و با نوسانات اندک، بیت کوین تا حد زیادی بدون جهت بوده است.

 

اما کارشناسان بی‌صبرانه خود را برای حرکتی آماده می‌کنند که پویایی بازار فعلی را تغییر دهد و نوسان ممکن است خیلی دور نباشد. در واقع، این چیزی است که ممکن است فشار بیشتری بر بازار ارزهای دیجیتال وارد کند. با ۱۷,۰۰۰ دلار مخاطره آمیز صبح سه‌شنبه، بیت کوین در معرض خطر از دست دادن برتری بیشتر است زیرا فضا همچنان در منطقه ترس معلق است. با این حال در بعد از ظهر سه‌شنبه بازار اندکی جان گرفت و بیت کوین به قیمت ۱۷,۴۵۳ دلار به ازای هر واحد رسید.

 

CPI و FOMC سال را به پایان می‌رسانند؟

شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) رویداد بزرگ دیگری است که فعالان بازار خود را برای آن آماده می‌کنند. این گزارش که قرار است در ۱۳ دسامبر منتشر شود، از نظر تاریخی باعث نوسانات بزرگی در قیمت بزرگترین دارایی کریپتویی در جهان شده است. از این رو، بیت کوین در نهایت می‌تواند با وجود اینکه معاملات با آرامشی که منجر به این واقعیت می‌شود، از قیمت جانبی خود جدا شود.

 

علاوه بر این، جلسه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در روز بعد به پایان خواهد رسید. در جریان دوم، موسسه FOMC در مورد افزایش احتمالی نرخ بهره بحث خواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا