قیمت بیت کوین همچنان افزایش میابد

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، انتظار دارد که قیمت بیت کوین همچنان در حال افزایش باشد. او گفت من روی آن شرط می‌بندم. کیوساکی همچنین به اشتراک گذاشت که ۶۰ بیت کوین خریده است، زمانی که قیمت این ارز دیجیتال ۶,۰۰۰ دلار به ازای هر سکه بود.

 

رابرت کیوساکی انتظار دارد که قیمت بیت کوین همچنان افزایش یابد

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، ابراز اطمینان کرده است که قیمت بیت کوین همچنان بالا خواهد رفت. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

کیوساکی روز سه‌شنبه توییت کرد:

بیت کوین در یک سال بیش از ۱۰۰ درصد رشد کرد. آیا بیت کوین به رشد خود ادامه خواهد داد؟ من روی آن شرط می‌بندم.

 

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت ۳۰,۲۶۴.۵۰ دلار معامله می‌شود که نسبت به سال قبل ۸۲ درصد افزایش یافته است. با این حال، بزرگترین ارز دیجیتال نسبت به سال قبل ۲۶ درصد کاهش داشته است اما در پنج سال گذشته ۲۲۴ درصد رشد داشته است.

 

نویسنده معروف افزود:

چرا طلا، نقره و بیت کوین بیشتر بخریم؟ زیرا فدرال رزرو، خزانه‌داری و بایدن دروغگو هستند.

 

این اولین بار نیست که او نسبت به فدرال رزرو، خزانه‌داری و دولت بایدن ابراز بی‌اعتمادی می‌کند. او هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده به سمت سقوط حرکت می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا