کیف‌پول جدید شرکت Wallex.US

شرکت فین‌تک Wallex.US یک برنامه جدید غیرحضوری کریپتویی و کیف‌پول Defi راه‌اندازی کرده است. این برنامه راهی امن و رمزگذاری شده برای ذخیره، ارسال و دریافت بیش از ۱۵۰ ارز دیجیتال ارائه می‌دهد. همچنین قابلیت نظارت و تجزیه و تحلیل نمودار در زمان واقعی و همچنین عملکرد آسان پرداخت و دریافت پول را فراهم می‌کند. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده است که ایمن، رایگان باشد و به کاربران امکان کنترل کامل بر دارایی‌های کریپتویی خود را بدهد.

 

Wallex دروازه جدیدی را برای کاربران Web3 باز می‌کند

Wallex.US، یک شرکت جهانی فین‌تک، اخیراً یک برنامه جدید نگهداری کریپتو و کیف پول Defi راه‌اندازی کرده است که قرار است شیوه ذخیره، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال توسط کاربران را متحول کند. این برنامه راه حلی کاربرپسند، نوآورانه و ایمن برای مدیریت دارایی های دیجیتال ارائه می دهد که به کاربران آزادی کنترل پول خود را می دهد. این کیف پول در حال حاضر برای iOS در اپ استور اپل و برای دستگاه های اندرویدی در گوگل پلی در دسترس است.

 

یکی از ویژگی های کلیدی برنامه Wallex.US ماهیت غیر حضانت آن است. این بدان معناست که کاربران کلیدهای خود را در دست دارند و کنترل کامل بر دارایی‌های خود دارند. این یک جنبه حیاتی در دنیای مالی دیجیتال است، زیرا به کاربران این امکان را می دهد تا بدون اتکا به شخص ثالث، پول خود را مدیریت کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا