کیف پول جدید Ledger Stax

Ledger Stax جدید، بزرگتر، زیباتر، ایمن‌تر، کاربردی تر و متفاوت از هر دستگاه لجر دیگری است.

 

Ledger با تونی فادل، یکی از خالقان آیفون، برای راه‌اندازی کیف پول رمزنگاری جدید Stax شریک می‌شود

در ۶ دسامبر، Ledger، شرکتی که پشت کیف‌های سخت‌افزاری Ledger Nano S و Nano X قرار دارد، از راه‌اندازی کیف پول جدید Ledger Stax خبر داد که با مشارکت تونی فادل، خالق آی‌پاد و آیفون توسعه یافته است.

 

کیف پول جدید لجر دارای طراحی منحصر به فرد و نوآورانه‌ای به سبک تلفن‌های همراه رده بالای سامسونگ است. این به کاربران امکان می‌دهد حتی زمانی که کیف پول خاموش است، مجموعه‌های NFT خود را مشاهده کنند.

 

به گفته لجر، تمام پیشرفت‌های کیف پول نسل بعدی به لطف رابطه آن‌ها با تونی فادل بود که او را مخترع و مغز متفکر Ledger Stax می‌شناختند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا