برنامه جدید Google Cloud برای بخش Web3

این ابتکار شامل همکاری با تعدادی از شرکت‌های Web3 مانند Alchemy، نانسن و سولانا است. Google Cloud برنامه‌هایی را برای کمک به استارت‌آپ‌ها و پروژه‌های Web3 برای ساخت و مقیاس سریع‌تر و ایمن‌تر اعلام کرد. پیشنهاد جدید در ابتکار موجود به نام Google for Startups Cloud Program با اضافه کردن مزایای خاص Web3 گسترش می‌یابد.

 

ابتکار جدید گوگل

بر اساس بیانیه رسمی مطبوعاتی، پروژه‌های فناوری Web3 و استارت‌آپ‌های واجد شرایط از مرحله اولیه تا سری A می‌توانند برای برنامه Google for Startups Cloud درخواست دهند. پروژه‌ها همچنین می‌توانند از مزایای خاص Web3 Google Cloud که شامل حداکثر ۲۰۰,۰۰۰ دلار در مدت دو سال اعتبارات Google Cloud و پشتیبانی فنی و همکاری است، شرکت کنند.

 

در این بیانیه آمده است:

هدف ما این است که سازندگان Web3 را قادر کنیم بر روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنند، سرعت به بازار و نوآوری. این بدان معناست که به استارت‌آپ‌ها این توانایی را می‌دهیم که بدون هیچ هزینه‌ای بر روی پلتفرم کاملاً مدیریت شده و بدون سرور ما ایجاد کنند و همچنین منابع و جامعه را برای موفقیت ایجاد کنند.

 

علاوه بر این، دسترسی به مجموعه‌ای از کمک‌های مالی از Aptos ،Celo ،Flow، بنیاد HBAR ،Near و بنیاد Solana نیز در دسترس خواهد بود. هر یک از شرکای موسس کمک‌های مالی انحصاری تا سقف ۱ میلیون دلار را برای کمک به سرعت بخشیدن به رشد استارت آپ Web3، علاوه بر منابع برای پشتیبانی از توسعه، ارائه خواهند کرد.

 

این برنامه دسترسی به حداکثر ۳ میلیون دلار سرمایه‌گذاری از صندوق اکوسیستم Polygon Ventures، بررسی اولویت از تیم Ventures و همچنین تمام مزایای Polygon Venture را ارائه می‌دهد. برخی از مزایای دیگر Google Cloud شامل بررسی اولویت‌بندی برای صندوق اکوسیستم پایه و دسترسی به شبکه آزمایشی، تخفیف در محصولات Nansen و هزینه‌های تعامل، اعتبارات برای Alchemy و دسترسی اولویت‌دار به Alchemy University است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا