ناظر مالی نوادا به دنبال دریافت Trust Prime است

بخش مؤسسات مالی نوادا در ارسالی اخیر به دادگاه ناحیه هشتم در لاس وگاس، قصد خود را برای اقدام قاطع پرایم تراست، متولی ارزهای دیجیتال، ابراز کرده است. نهاد نظارتی نه تنها به دنبال تعطیلی پرایم تراست است، بلکه به سرعت اموال، دارایی‌ها، اوراق، اسناد و سوابق آن را نیز مصادره می‌کند. هدف ناظر مالی ایالت این است که پرایم تراست را تحت نظارت قرار دهد و از حل و فصل جامع این موضوع اطمینان حاصل کند.

 

رگولاتور نوادا با توجه به اینکه متولی کریپتو با مشکلات ورشکستگی و دسترسی به دارایی مواجه می‌شود، Prime Trust را تعطیل می‌کند

ناظر مالی نوادا نگرانی‌هایی را در مورد وضعیت مالی پرایم تراست متولی ارزهای دیجیتال مطرح کرده است. در توسعه اخیر، بخش مؤسسات مالی نوادا فاش کرد که Prime Trust با ورشکستگی مواجه شده است و قادر به انجام درخواست‌های خروج مشتری نیست.

 

این افشاگری که پنج روز پیش انجام شد، رگولاتور را بر آن داشت تا ادعا کند که Prime Trust مسئولیت‌های امانتداری خود را نقض کرده است. در نتیجه، در همان روز، پرایم تراست اقدام به تعلیق سپرده‌ها و برداشت‌ها کرد و وضعیت را بیشتر کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا