اخبار بلاکچیناخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

علاقه‌مندترین کشورها به ادغام اتریوم

سنگاپور، سوئیس و کانادا علاقه‌مندترین کشورها به تغییر اتریوم به PoS هستند که به عنوان ادغام شناخته می‌شود. پلتفرم رتبه‌بندی و ارزیابی ارزهای دیجیتال، CoinGecko، روندهای جهانی گوگل را بررسی کرد تا مشخص کند کدام کشور در مورد انتقال آتی اتریوم از مکانیسم اجماع اثبات کار به اثبات سهام هیجان‌زده‌تر است. بر اساس نتایج، سنگاپور در رتبه اول و سوئیس و کانادا در رتبه دوم مشترک هستند. سومین نیز اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا، آلمان است.

 

انتظار برای ادغام

دومین پروتکل بزرگ ارزهای دیجیتال، اتریوم، در راه تبدیل شدن به اولین پروتکل در زمینه خود است که از PoW به PoS تغییر می‌کند. به نظر می‌رسد توسعه‌ای که انتظار می‌رود در این ماه رخ دهد، برای ساکنان سنگاپور که مجموع امتیاز جستجوی ۳۷۷ را جمع‌آوری کردند، جالب ترین نسبت به هر ملت دیگری در سراسر جهان است.

 

رتبه دوم با امتیاز ۲۸۶ به کانادا و سوئیس تعلق دارد. کانادایی‌ها برای کسب اطلاعات در مورد اتریوم PoW و ادغام ETH در اینترنت جستجو می‌کردند، در حالی که هیچ کشور دیگری بیش از ساکنان سوئیس ETH را تایپ نکرد.

 

آلمان با امتیاز ۲۳۱ در رتبه سوم قرار دارد. اقتصاد پیشرو جهان، ایالات متحده آمریکا، با ۲۱۹ امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد، در حالی که هلند، استرالیا و ترکیه در رتبه ۷ قرار دارند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا