پایین‌ترین سطح عرضه BUSD از آپریل ۲۰۲۱

آمار ثبت شده در ۱۵ آپریل ۲۰۲۳ نشان می‌دهد که تعداد سکه‌های در گردش برای استیبل کوین BUSD به زیر محدوده ۷ میلیارد کاهش یافته و به ۶.۶۸ میلیارد رسیده است که کمترین تعداد BUSD در گردش از آپریل ۲۰۲۱ است. علاوه بر این، داده‌ها نشان می‌دهد که عرضه BUSD در ۳۰ روز گذشته ۱۹.۸ درصد کاهش یافته است.

 

عرضه استیبل کوین BUSD به کمترین میزان در دو سال گذشته رسید

BUSD که زمانی یکی از بزرگترین استیبل کوین‌ها بود، همچنان سومین توکن بزرگ مبتنی بر دلار است. با این حال، در ۱۳ فوریه ۲۰۲۳، Paxos اعلام کرد که وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک (NYDFS) به این شرکت دستور داده است که صدور BUSD را متوقف کند. در آن روز، حدود ۱۶.۱ میلیارد توکن BUSD در گردش بود و از آن زمان تاکنون، ۹.۴۲ میلیارد استیبل کوین بازخرید شده است.

 

بین ۱۵ مارس و ۱۵ آپریل ۲۰۲۳، عرضه BUSD به میزان ۱۹.۸٪ کاهش یافت. در اواسط نوامبر ۲۰۲۲، ارزش بازار BUSD با ۲۳.۴۹ میلیارد دلار، با حجم تجارت جهانی بیش از ۱۱ میلیارد دلار در یک دوره ۲۴ ساعته، در بالاترین حد خود قرار داشت. با این حال، در ۱۷ آپریل ۲۰۲۳، با ارزش بازار بسیار کمتر، حجم تجارت جهانی ۲۴ ساعته BUSD تقریباً ۲.۸۷ میلیارد دلار است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا