قاضی از عملکرد SEC انتقاد کرد

کاترین پی فایلا، قاضی ناحیه جنوبی نیویورک، به تصویب کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد عرضه اولیه عمومی Coinbase (IPO) توجه کرد و اشاره کرد که آژانس می‌توانست دقیق‌تر عمل کند. فایلا نسبت به موضع SEC ابراز تردید کرد که تایید فرم Coinbase S-1 برای عمومی شدن به معنای هیچ چیز است و اظهار داشت که کمیسیون می‌توانست رفتار کوین بیس را مورد انتقاد قرار دهد.

 

قاضی فایلا نسبت به موضع تنظیم‌کننده در مورد تایید IPO Coinbase شک داشت

کاترین پی فایلا، قاضی ناحیه جنوبی نیویورک، توجه به رفتار کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هنگام تصویب عرضه اولیه عمومی (IPO) کوین بیس در سال ۲۰۲۱ را جلب کرده است. فایلا اشاره کرد که کمیسیون ممکن است قبل از اینکه بورس را در فهرست نزدک قرار دهد، اقدامات بیشتری برای نشان دادن مشکلات موجود در مدل تجاری صرافی انجام داده باشد.

 

در طول کنفرانس پیش از حرکت پرونده که در ۱۳ ژوئیه برگزار شد، Failla در مورد تایید SEC درباره فرم S-1 از Coinbase کنجکاو بود، که مدل کسب و کار خود را به کمیسیون توضیح داد تا در بازارهای عمومی فهرست شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا