Game Boy به کیف پول سخت‌افزاری تبدیل می‌شود

در آینده نزدیک، صاحبان Game Boy این فرصت را خواهند داشت که دستگاه‌های خود را به یک کیف پول سخت‌افزاری برای ارزهای دیجیتال تبدیل کنند. این پروژه که به عنوان کیف پول بازی شناخته می‌شود، توسط Joseph Schiarizzi، یک توسعه دهنده از Keyp، یک استارت آپ Web3، رونمایی شد. این نوآوری با استفاده از یک کارتریج فیزیکی، کاربران را قادر می‌سازد تا از قدرت دستگاه Game Boy نینتندو خود به عنوان یک کیف پول ذخیره‌سازی سرد امن برای دارایی‌های کریپتو استفاده کنند.

 

تبدیل Game Boy به کیف پول سخت‌افزاری امن برای ارزهای دیجیتال

در ۱۹ می، جوزف شیاریزی، توسعه‌دهنده‌ی شرکت ارزهای دیجیتال Keyp، پروژه‌ای را که از ابتدای سال ساخته است، رونمایی کرد. Schiarizzi مفهومی را معرفی کرد که از یک کارتریج فیزیکی Game Boy استفاده می‌کند و در نتیجه یک کیف پول سخت‌افزاری واقعا آفلاین ایجاد می‌کند که به طور مستقل بدون نیاز به به‌روزرسانی سیستم عامل عمل می‌کند. Schiarizzi برای حمایت از نوآوری خود، توییتی را که در ژانویه منتشر کرد، به اشتراک گذاشت و یک بازی Game Boy را به نمایش گذاشت که در آن شخصیت می‌تواند یک seed تولید کند و پتانسیل این تلاش را نشان می‌دهد.

 

Schiarizzi در توییتی نوشت:

بنابراین ما در حال تولید یک کارتریج فیزیکی واقعی هستیم که به شما امکان می‌دهد از Game Boy خود به‌عنوان کیف پول ذخیره‌سازی سرد استفاده کنید، عبارات بازیابی تولید کنید و آنها را به صورت آفلاین ذخیره کنید. هیچ به‌روزرسانی سیستمی وجود ندارد. تصادفی بودن برای تولید کلیدها توسط بازیکن در حالی که در سراسر جهان راه می‌روند و ماموریت‌های سرگرم‌کننده به سبک RPG را انجام می‌دهند، معرفی می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا