چهارمین جهش در سختی استخراج بیت کوین

شبکه بیت کوین شاهد افزایش پی در پی در سختی استخراج در سه هدف مجدد گذشته بوده است و اکنون چهارمین افزایش برای ۲۷ ژوئن ۲۰۲۳ در نظر گرفته شده است. زمان تولید بلاک، که به طور متوسط کمتر از ده دقیقه است، نشان می‌دهد که پیش‌بینی می‌شود سختی افزایش یابد. این افزایش بر اساس آخرین آمار، ۲.۱٪ تا ۲.۳۳٪ برآورد شده است.

 

تنظیم سختی استخراج بیت کوین برای چهارمین افزایش

تنها در هشت روز، شبکه بیت کوین آماده است تا سختی که ماینرها با آن مواجه می‌شوند را دوباره تنظیم کند و یک بار دیگر، افزایش در افق است. در طول سه تنظیم متوالی از ۱۸ می ۲۰۲۳، سختی ۸.۸٪ افزایش یافته است.

 

در حال حاضر در رقم بی‌سابقه ۵۲.۳۵ تریلیون، کل سختی به بالاترین حد خود (ATH) رسیده است. همزمان با این نقطه عطف، هش‌ریت شبکه همچنین به ATH جدید ۵۱۶.۶۱ اگزاهش در ثانیه (EH/s) در ۱۱ ژوئن در بلاک ۷۹۳,۸۶۸ رسید.

 

در طول ۲۰۱۶ بلاک گذشته، هش‌ریت میانگین ثابت ۳۸۲.۷ EH/s را حفظ کرده است، در حالی که در ۹۰ روز گذشته، تقریباً ۳۵۶.۲ EH/s ثابت شده است. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که حدود ۲۷ ژوئن، سختی افزایش تخمینی ۲.۱% تا ۲.۳۳% را تجربه خواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا