Fedi مبلغ ۱۷ میلیون دلار جمع‌آوری کرد

Fedi، فین‌تک مستقر در ایالات متحده که توسط مدافع نیجریه‌ای بیت کوین اوبی نووسو رهبری می‌شود، در ۳ می گفت که اخیراً ۱۷ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری A جمع‌آوری کرده است. این شرکت گفت که از این بودجه برای کمک به راه‌اندازی آنچه که آن را اولین سیستم عامل فدرال جهان می‌نامد استفاده خواهد کرد. Obi Nwosu گفت که نسخه Fedi Alpha که جامعه سازندگان را هدف قرار داده است، قرار است اواخر ماه می عرضه شود.

 

حفاظت از حریم خصوصی و استقلال کاربر

فین‌تک مستقر در ایالات متحده و شرکت متمرکز بر بیت کوین Fedi در ۳ می اعلام کرد که ۱۷ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری A جمع‌آوری کرده است. Ego Death Capital دوری را رهبری کرد که TBD ،Kingsway ،Trammell Venture Partners و Timechain نیز در آن شرکت کردند. آخرین دور کل بودجه جمع آوری شده توسط Fedi را به ۲۱.۲۱ میلیون دلار می‌رساند.

 

این شرکت در بیانیه‌ای در وبلاگ خود گفت که از این بودجه برای کمک به تحقق هدف خود برای راه‌اندازی اولین سیستم عامل فدرال در جهان استفاده خواهد کرد. طبق این بیانیه، Fedi می‌خواهد که این برنامه به اعضای جوامع مختلف اجازه همکاری و کنترل سرمایه‌گذاری، داده‌ها و زندگی دیجیتالی خود را بدهد در حالی که همچنان از حریم خصوصی و استقلال کاربر محافظت می‌کند.

 

Obi Nwosu، بنیانگذار و مدیر عامل Fedi، در بیانیه‌ای نقل شده است که رضایت خود را از سرمایه‌گذاران اعلام کرده است. او گفت:

ما خوشحالیم که با علاقه زیاد به این دور، توانستیم سرمایه‌گذارانی را انتخاب کنیم که کاملاً با آینده‌ای که در تلاشیم با Fedi، اولین سیستم عامل فدرال جهان ایجاد کنیم، هماهنگ هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا