اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

فدرال رزرو در مورد افزایش نرخ بهره مصمم است

گزارش‌های متعددی نشان می‌دهد که مقامات فدرال رزرو ایالات متحده در سخت‌تر کردن سیاست‌های پولی و افزایش نرخ صندوق‌های فدرال تا زمان کاهش تورم در آمریکا مصمم هستند. رئیس فدرال رزرو شیکاگو، چارلز ایوانز، روز سه شنبه توضیح داد که بانک مرکزی احتمالاً تا زمانی که تورم اصلاح نشود، افزایش نرخ بهره را بیشتر از حد معمول ادامه خواهد داد.

 

بانک مرکزی چرخشی در تورم ندیده است

فدرال رزرو در وضعیت نامناسبی قرار دارد زیرا تورم در آمریکا بالاترین میزان خود از دهه ۱۹۸۰ است. در روز سه‌شنبه، گزارشی به نقل از سه عضو بانک مرکزی ایالات متحده نشان می‌دهد که سیاست‌گذاران فدرال رزرو هنوز متقاعد شده‌اند که برای مهار تورم فزاینده این کشور به افزایش نرخ‌های بیشتری نیاز است.

 

مری دالی، رئیس فدرال رزرو سانفرانسیسکو، طی مصاحبه ای با لینکدین توضیح داد:

ما هنوز در کاهش تورم مصمم و کاملاً متحد هستیم. دالی تاکید کرد که فدرال رزرو در اجرای اقدامات سیاست پولی و مبارزه با تورم هیچ کاری انجام نداده است، او گفت که بانک مرکزی هنوز راه زیادی در پیش دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا