تسلط دلار آمریکا به پایان می‌رسد

اقتصاددان ارشد S&P Global پیش‌بینی کرده است که دلار آمریکا دیگر ارز غالب جهان نخواهد بود. وی با تاکید بر کاهش نفوذ دلار، اشاره کرد که تعداد فزاینده‌ای از کشورها در حال دلارزدایی هستند و خاطرنشان کرد که محبوبیت یوان چین به عنوان یک ارز تجاری در حال افزایش است.

 

اقتصاددان انتظار دارد دلار آمریکا وضعیت ارز غالب جهان را از دست بدهد

پل گرونوالد، اقتصاددان ارشد اس اند پی گلوبال، در کنفرانسی که روز سه‌شنبه توسط این شرکت رتبه‌بندی در لندن برگزار شد، پیش‌بینی خود را در مورد پایان سلطه دلار آمریکا به اشتراک گذاشت.

 

این اقتصاددان اظهار داشت:

دلار آمریکا کشش قبلی را ندارد. ما چیزهای دیگری خارج از دنیای دلار داریم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا