اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

سختی استخراج بیت کوین بالاتر می‌رود

از آنجایی که بیت کوین در زیر منطقه ۲۰ هزار دلاری در حال حرکت است، هش‌ریت شبکه همچنان با ۲۵۰.۰۴ اگزاهش در ثانیه (EH/s) به دنبال بالاترین هش‌ریت ثبت شده در ۵ اکتبر است. در زمان نگارش مقاله، سرعت فعلی که در آن بلاک‌ها پردازش می‌‎شوند سریعتر از فواصل بلاک متوسط ​​ده دقیقه‌ای بین بلاک فعلی (۷۵۷,۵۳۱) و آخرین تنظیم سختی است. آمار نشان می‌دهد از آنجایی که زمان بلاک‌ها بسیار سریع‌تر بوده است، شبکه می‌تواند بیشترین افزایش سختی را در سال جاری داشته باشد، زیرا برآوردها جهش احتمالی بین ۹٪ تا ۱۳.۲٪ را نشان می‌دهند.

 

بلاک تایمز و هش‌ریت افزایش قابل توجهی در سختی استخراج بیت کوین را پیش‌بینی می‌کنند

ماینینگ بیت کوین در تاریخ هدف گذاری مجدد بعدی که در ۱۰ اکتبر ۲۰۲۲ اتفاق می‌افتد به نظر می‌رسد بسیار سخت‌تر شود. سه روز پیش، در ۵ اکتبر، کل هش‌ریت شبکه به ATH در ۳۲۱ EH/s در بلاک ۷۵۷۲۱۴ رسید. در حالی که قیمت بیت کوین پایین‌تر است و سختی آن نزدیک به آخرین ATH است، ماینرها بی‌وقفه قدرت محاسباتی خود را به زنجیره بیت کوین اختصاص می‌دهند. در حال حاضر، هش‌ریت در امتداد ۲۵۰ EH/s پس از رسیدن به ATH در روز چهارشنبه در حال افزایش است.

 

داده‌های bitinfocharts.com نشان می‌دهد در حال حاضر، زمان‌های بلاک (فاصله بین هر بلاک استخراج‌شده) سریع‌تر از میانگین ده دقیقه‌ای است. در حال حاضر، معیارها زمان بلاک را حدود ۹:۰۵ دقیقه نشان می‌دهند، اما سایر معیارها نرخ بسیار سریع‌تری را در ۸:۴۹ دقیقه نشان می‌دهند. این احتمال وجود دارد که پرش سختی در ۱۰ اکتبر بتواند بالاترین افزایش سختی شبکه در سال جاری باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا