صنعت کریپتو دارای ۱۰۰۰۰ شرکت است

گزارش اخیری که سه روز پیش توسط K33 Research منتشر شد، نشان می‌دهد که تا ژوئیه ۲۰۲۳، صنعت ارزهای دیجیتال دارای تقریباً ۱۰,۰۰۰ شرکت است که حدود ۱۹۰,۰۰۰ متخصص رمزارز را استخدام می‌کنند. قابل ذکر است، K33 یک تصویر کلی از چشم‌انداز ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد و نشان می‌دهد که این ۱۰,۰۰۰ شرکت دارای ارزش جمعی ۱۸۰ میلیارد دلار هستند.

 

تحقیقات K33 از روند استخدام کریپتویی در ژوئیه ۲۰۲۳ رونمایی کرد

شرکت تحقیقاتی K33 این هفته گزارشی را منتشر کرد که در ژوئیه ۲۰۲۳ یک نمای کلی از صنعت کریپتو در سطح بالا ارائه کرد. این مطالعه توسط مدیران K33 Anders Helseth ،Torbjørn Bull Jenssen ،Bendik Norheim Schei و Vetle Lunde تألیف شده است. بر اساس این گزارش، در حال حاضر حدود ۱۹۰,۰۰۰ نفر در صنعت کریپتو مشغول به کار هستند که برای ۱۰,۰۰۰ شرکت با ارزش تخمینی ۱۸۰ میلیارد دلار کار می‌کنند.

 

به گفته محققان K33، تعداد افراد شاغل در صنعت کریپتو نسبت به سال ۲۰۲۱ کاهش یافته است، زمانی که تقریباً ۲۱۱,۰۰۰ کارمند کریپتو وجود داشت. در حال حاضر، حدود ۳۰ درصد از تمام کارگران کریپتو در ایالات متحده مستقر هستند، در حالی که انگلستان یک سوم از استخدام کریپتو در اروپا را تشکیل می‌دهد. مطالعه K33 می‌گوید در آمریکای شمالی، ایالات متحده و کانادا نیروهای مسلط هستند، در حالی که اشتغال کریپتویی در آمریکای جنوبی با اندازه اقتصاد مرتبط است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا