بلاک مخفیانه توسط Alameda تأمین مالی شده است

در ۹ دسامبر ۲۰۲۲، سارا فیشر، خبرنگار اکسیوس، متوجه شد آلامدا ریسرچ، شرکت بازرگانی منقرض شده‌ای که توسط سم بنکمن فراید تاسیس شده است، به طور مخفیانه بودجه مدیر عامل را تامین می‌کند. بر اساس این گزارش، منابع می‌گویند که Michael McCaffrey، مدیر اجرایی The Block در یک پرداخت، ۱۶ میلیون دلار دریافت کرده و از این پول برای خرید یک آپارتمان در باهاما استفاده کرده است.

 

مدیر عامل بلاک ۳ پرداخت ۴۳ میلیون دلاری از Alameda Research دریافت کرد و از یک پرداخت برای خرید یک آپارتمان در باهاما استفاده کرد

جامعه توییتر در حال بحث درباره افشاگری جدیدی است که به بنیانگذار FTX سم بنکمن فراید (SBF) و شرکت تجاری او در Alameda Research مرتبط است. بنا به گزارش، The Block بیش از یک سال توسط Alameda تامین مالی شد و یک قسمت از بودجه (۱۶ میلیون دلار) به آپارتمانی در باهاما اختصاص یافت.

 

این خبر توسط سارا فیشر، گزارشگر Axios در ۹ دسامبر ۲۰۲۲ گزارش شد و گزارشگر خاطرنشان کرد که کارمندان The Block درست قبل از انتشار گزارش اختصاصی از وضعیت آگاه شدند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا