صرافی Bittrex هم ورشکسته شد

Bittrex Inc، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، پس از شکایت توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل عدم ثبت نام در رگولاتور، برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ در دلاور ثبت نام کرده است. طبق گزارش‌ها، این صرافی بیش از ۱۰۰,۰۰۰ طلبکار و بدهی از ۵۰۰ میلیون دلار تا یک میلیارد دلار دارد.

 

پرونده ورشکستگی Bittrex بیش از ۱۰۰,۰۰۰ طلبکار و یک میلیارد دلار بدهی را نشان می‌دهد

شرکت Bittrex روز دوشنبه در Delaware درخواست ورشکستگی بخش ۱۱ کرد، در حالی که شرکت مادر Bittrex Global به فعالیت خود در خارج از ایالات متحده ادامه خواهد داد. این پیشرفت پس از آن صورت می‌گیرد که صرافی تصمیم خود را برای پایان فعالیت‌های ایالات متحده در اوایل آپریل اعلام کرد. در اواسط ماه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اطلاعیه ولز را به شرکت ارسال کرد.

 

در ۱۷ آپریل ۲۰۲۳، SEC با اتهام فعالیت یک صرافی ثبت نشده، آژانس تسویه‌حساب و کارگزار، علیه صرافی اقدام کرد. این دادخواست همچنین OMG ،ALGO و DASH را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده طبقه‌بندی کرد. اخیراً، راندال ریس اقدام Chapter 11 را فاش کرد که پلتفرم کریپتو ۱۰۰,۰۰۰ طلبکار دارد. برای مطلع نگه داشتن آنها، این شرکت از Omni Agent Solutions کمک گرفته است تا به‌روزرسانی‌های منظم ایمیل و وب‌سایت را ارائه کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا