اخبار NFTاخبار ارز دیجیتال

بزرگترین بازی MMORPG کریپتویی در سال ۲۰۲۲

Zogi Labs Ltd به طور رسمی The Legends of Bezogia Beta را برای مخاطبان جهانی منتشر می‌کند که به دنبال تجربه یک MMORPG مبتنی بر NFT هستند که قبلاً هرگز دیده نشده است. The Legends of Bezogia صنعت بازی‌های رمزنگاری را با داستانی غنی، شخصیت‌های عجیب و غریب بی‌شمار و دنیای باز عظیم به اوج می‌برد. بازیکنان می‌توانند شخصیت‌های NFT Bezogi خود را خرید و فروش و اجاره کنند و آنها را با سلاح‌هایی از NFT آماده کنند که حسی منحصربه‌فرد به گیم‌پلی می‌بخشد و این قبلاً در یک بازی جهان باز عظیم مبتنی بر رمزارز NFT دیده نشده بود.

 

The Legends of Bezogia Beta

تیم این بازی گفت به دنبال یک سال کار سخت و اشتیاق خلاقانه، ما بسیار هیجان‌زده هستیم که سرانجام The Legends of Bezogia Beta را راه‌اندازی می‌کنیم. این بازی با هدف ایجاد هیجان در صنعت بازی‌های رمزنگاری NFT، تجربه‌ای کاملاً جدید را در سراسر جهان در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

 استیو موری، مدیر عامل شرکت Zogi Labs Ltd:

دوران بازی‌های کریپتویی که شبیه به یک گیم بوی کلاسیک دهه ۱۹۹۰ بود، گذشته است. The Legends of Bezogia یک جهان باز عظیم با داستانی هیجان انگیز، مبارزات پر اکشن و مکانیک‌های پیچیده بازی است که ما به طور خستگی‌ناپذیر برای تولید آن کار کرده ایم. با انتشار نسخه بتا، ما از بازیکنان دعوت کرده‌ایم تا با مکانیک‌های بازی برای کسب درآمد و بازی برای سرگرمی آشنا شوند.

 

اولین ۱۰۰۰ بازیکنی که ثبت‌نام می‌کنند، به‌عنوان آزمایش‌کننده بتا پذیرفته می‌شوند و بازی را بازی می‌کنند، در اولین روز راه‌اندازی بتا، یک NFT دریافت می‌کنید. این توکن به گیمرها این شانس را می‌دهد که بخش کوچکی از تجربه The Legends of Bezogia Beta خود را داشته باشند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا