اخبار بلاکچیناخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار ارز دیجیتال

برنامه BCH Bull برای راه‌اندازی آماده می‌شود

اخیراً توسعه‌دهندگان پروژه مبتنی بر بیت کوین کش Anyhedge نسخه آلفا Anyhedge Whitelabel را منتشر کردند و از آن زمان، ۲۸۴ قرارداد هوشمند در زنجیره ایجاد شد و بیش از ۳۲,۹۰۰ دلار سرمایه با استفاده از پروتکل آلفا پوشش داده شد. علاوه بر این، در این ماه، جنرال پروتکلز، مهندسان پشتیبان Anyhedge، فاش کردند که تیم قصد دارد یک برنامه غیرمتمرکز (dapp) را روی بلاکچین بیت کوین کش راه‌اندازی کند که به هر کسی اجازه می‌دهد در مقابل تعداد بی‌شماری از دارایی‌های قابل معامله، از BCH استفاده کنند.

 

آمادگی برای راه‌اندازی BCH Bull

اخیرا، چند پروژه مختلف در اکوسیستم بیت کوین کش (BCH) ساخته شده است. یک پروتکل به نام Anyhedge به تازگی نسخه آلفای پروتکل را منتشر کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد قراردادهای هوشمند را روی زنجیره ایجاد کنند.

 

در این ماه، General Protocols قصد دارد برنامه‌ای به نام BCH Bull راه‌اندازی کند، برنامه‌ای که به افراد اجازه می‌دهد تا BCH را در برابر تعدادی از دارایی‌های قابل معامله، معامله کنند.

 

درباره بیت کوین کش بیشتر بدانید.

 

BCH Bull یک برنامه غیر حضانتی است که بر روی زنجیره BCH ساخته شده است. دارایی‌های قابل مبادله که می‌توانند برای لانگ گرفتن یا پوشش BCH مورد استفاده قرار گیرند، شامل دارایی‌هایی مانند دلار آمریکا، بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) یا طلا و فلزی گرانبها هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا