بیدار شدن کیف پول خواب بیت کوین

در ۱۱ می ۲۰۲۳، یک کیف پول بیت کوین که مدت طولانی غیرفعال بود، فعال شد و ۱۳۹.۷ بیت کوین به ارزش ۳.۷ میلیون دلار منتقل کرد. این آدرس که در ۱۹ ژوئن ۲۰۱۱ ایجاد شد، به مجموع ۱,۱۲۵.۳۷ بیت کوین منتقل شده از کیف پول‌های غیرفعال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ کمک کرده است.

 

۱۳۹.۷ بیت کوین به ارزش ۳.۷ میلیون دلار ناگهان از کیف پول بیکار خارج شد

یک کیف پول قدیمی که در ۱۹ ژوئن ۲۰۱۱ ایجاد شد، به طور ناگهانی ۱۳۹.۷ بیت کوین معادل ۳.۷ میلیون دلار در زمان انتقال را در روز پنجشنبه، ۱۱ می ۲۰۲۳ انتقال داد. Btcparser.com این فعالیت را پرچم‌گذاری کرد که در بلاک ۷۸۹,۲۹۱ تایید شد. ساعت ۱۴ بعد از ظهر (UTC) اندکی قبل از آن تاریخ، ۲۴ آپریل، آخرین انتقال بیت کوین از یک کیف پول غیرفعال سال ۲۰۱۱ انجام شد و شامل جابجایی ۴۰۰ بیت کوین در بلاک ۷۸۶,۸۰۱ بود. کیف پولی که ۱۳۹.۷ بیت کوین را دریافت کرده است، تا تاریخ ۱۲ می ۲۰۲۳، ساعت ۹:۰۰ صبح (ET) همچنان دارای وجوه بود.

 

در طول این سال، کیف پول‌های غیرفعال سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ مجموعاً ۱,۱۲۵.۳۷ بیت کوین به ارزش حدود ۳۰ میلیون دلار تحت نرخ‌های فعلی مبادله بیت کوین ارسال کرده‌اند. آدرسی که مسئول ارسال ۱۳۹.۷ بیت کوین فوق بود، در ابتدا مبلغ کمی کمتر از ۱۳۴.۶۶۹ بیت کوین را در ۱۹ ژوئن ۲۰۱۱ دریافت کرد. در ۱۳ ژوئیه همان سال، دسته دیگری از سکه‌ها، ۵.۰۴ BTC، جمع‌آوری کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا